baner

PRIESTORY

VERITAS

Divadelná sála (sála Lexmann)

Tento multifunkčný priestor dominikánskeho kultúrneho centra možno využiť pre najrozličnejšie kultúrne a spoločenské podujatia ako sú konferencie, prednášky, festivaly, koncerty, divadelné predstavenia. Súčasťou multifunkčnej sály je javisko vybavené divadelnou technikou a tiež šatne pre účinkujúcich. Ide o moderný priestor (179 m2) s kapacitou 144 +70 osôb, ktorý sa dá podľa potrieb prispôsobiť na konferenčnú miestnosť alebo aj tanečný parket.

DSC02206_DxO

Kaviareň

Príjemné posedenie v štýlovej kaviarni na prízemí, alebo v galérii na poschodí, osloví predovšetkým milovníkov dobrej kávy ale aj záujemcov o firemné či rodinné oslavy, prezentácie, školenia, semináre a kultúrne akcie. Dominantou kaviarne na prízemí je barový pult zdobený originálnou mozaikou výtvarníčky Andrei Čepiššákovej. Na stenách kaviarne nájdete kvalitné umelecké diela súčasných autorov. Kaviarenská časť na poschodí Vám okrem útulného prostredia poskytne aj príjemné osvieženie na čerstvom vzduchu na terase.

V kaviarni nezabúdame ani na najmenších. Súčasťou kaviarne je aj vkusne zariadený detský kútik, ktorý sa teší obľube u návštevníkov s deťmi.

DSC02228_DxOKaviareň5

hornákaviareň5

Salónik

Nádherne presvetlená miestnosť otvorená na vzdušnú terasu poskytne tvorivú atmosféru pre menšie skupiny do 14 osôb. Vynikajúci priestor pre prezentácie, menšie semináre, obchodné jednania, výberové konania, workshopy. Priestor vskutku veľmi príjemný.

Salónik2

Cateringová miestnosť

Kultúrne centrum Veritas disponuje aj špičkovo zariadeným technickým zázemím, ktoré spĺňa najvyššie štandardy pre akýkoľvek druh cateringu pre Vaše akcie. K dispozícii sú: konvektomat, ohrevný pult, umývačka, všetky potrebné chladiace zariadenia, skladové priestory. Jednoducho – radosť variť.